GRAND SİRKECİ HOTEL

İLETİŞİMDE KAL!
Grand Sirkeci Hotel Hakkımızda

İLETİŞİME GEÇİN

Sosyal Medya hesaplarımıza Aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Hobyar Mah. Büyük Postane Cad. No: 24 34112 Sirkeci Istanbul

CHECK IN

14:00

CHECK OUT

12:00

İLETİŞİM
[email protected]
REZERVASYON
0212 945 06 14

BİZE YAZIN

Bize danışmak istediğiniz bir konu mu var? İletişim formumuz aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Her köşesinde eski İstanbul’un ruhunu yansıtan Grand Sirkeci Otel, şehrin kıymetli zamanlarına eşlik eden tarihi dokusuyla hikâye ve efsanelerin tam kalbine yolculuk yapacağınız eşsiz bir konaklama deneyimi vadediyor.

Tarih mirasıyla pek çok zenginlik taşıyan mekân, özel olarak hazırlanan odaları ile İstanbul’daki anılarınıza değer katacak ve hayal ettiğiniz konforla buluşmanızı sağlayacak.

Önemli ulaşım ağlarına yakınlığı ile dikkat çeken Grand Sirkeci Otel; Sultanahmet Camii, Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Kapalıçarşının bulunduğu tarihi yarımadaya ise yürüme mesafesinde.

İmparatorlukların ve kültürlerin başkenti, Doğu ve Batı’nın sentezi İstanbul halen büyüsünü koruyor. Şimdiye kadar duyduğunuz her şeyi unutun ve dünya üzerindeki en heyecan verici metropollerden birini duyularınızla keşfedin.

Sirkeci’de bulunan Büyük Postane’nin tam karşısında yer alan Grand Sirkeci Otel, merkezi konumundan gelen ulaşım kolaylığı ve zevkle döşenmiş 91 odası ile tarihi yarımadaya sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor.

Grand Sirkeci Otel hem iş seyahati hem de turistik ziyaret yapan konukların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

1